Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Predĺžená výmena tovaru pre vianočné darčeky

Milí zákazníci,

počas Vianoc pridávame ďalší benefit pre vás - predĺžená výmena tovaru kúpeného ako vianočný darček. Vyhnete sa takto situácii, kedy nemusí oblečenie kúpené ako darček padnúť ideálne na postavu obdarovaného. Preto môžete všetky produkty zakúpené pred Vianocami vymeniť až do 10.1.2018. Veríme, že vám tento benefit uľahčí nakupovanie.

Tím GIVsport.sk
 

Jarný športový tréning začína. Ako sa pripraviť?

Nastal čas, kedy vymeníme telocvične za čerstvý vzduch - jarná futbalová príprava a jarný tréning začínajú. Pohyb vonku na vzduchu a slnku dodáva energiu a zlepšuje aj imunitný systém. Každý z nás chce tieto benefity, ktoré prináša jarný tréning využiť čo možno najviac - preto si musíme dávať pozor na riziká, ktoré takýto jarný tréning prináša. Nepodceňte pitný režim, regeneráciu ani vhodné športové oblečenie.

 

Givova – viac ako len dresy

GIVOVA nepredáva len futbalové dresy, ale ponúka širokú škálu štýlového športového oblečenia pre profesionálne i amatérske tímy, pre deti, športové školy alebo futbalové akadémie. V našom obchode Givsport nájdete viac ako 120 produktov s unikátnym dizajnom, z kvalitných materiálov v rôznych veľkostiach. Máte záujem o nový dres na futbal, športovú tréningovú súpravu alebo vychádzkové oblečenie? Mysleli ste aj na bundy, teplákové súpravy, tašky, čiapky a ďalšie? Ak sa vám nechce vyberať, pozrite sa na Givova boxy – v nich nájdete všetko, čo budete potrebovať pre váš tím alebo aj pre voľnočasové športové aktivity.

 

Športová výbava na jesenný tréning

Máme tu jeseň s ktorou ruka v ruke prichádza aj chladnejšie počasie. Daždivé počasie alebo vlhká hmla nemusia vyhovovať úplne každému športovcovi, najmä ak vás taký dážď zastihne počas tréningu. Počas jesenných tréningov je teda veľmi dôležité správne oblečenie. Je jedno či ste futbalista alebo bežec – správne zvolené jesenné tréningové oblečenie je kľúčové pre vaše pohodlie a v konečnom dôsledku aj zdravie.

 

Futbalové dresy pre malých futbalistov – 5 vecí, ktoré by ste mali zvážiť pred výberom

Ak by ste mali vybrať futbalový dres pre vašu prípravku, alebo žiakov, kde by ste začali? Výber dresu je náročná úloha. Váš futbalový tím bude musieť nosiť futbalové dresy celú sezónu alebo niekedy aj viac. Ak nevyberiete správne, váš tím bude nespokojný a nebude sa mu v nových dresoch hrať vôbec dobre. Vybrali sme 5 bodov, ktoré sú pri nákupe dresov dôležité.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia