Futbalové dresy pre malých futbalistov – 5 vecí, ktoré by ste mali zvážiť pred výberom

Kategórie
 
 
 
 
 

Futbalové dresy pre malých futbalistov – 5 vecí, ktoré by ste mali zvážiť pred výberom

Futbalové dresy pre malých futbalistov – 5 vecí, ktoré by ste mali zvážiť pred výberom

Ak by ste mali vybrať futbalový dres pre vašu prípravku, alebo žiakov, kde by ste začali? Výber dresu je náročná úloha. Váš futbalový tím bude musieť nosiť futbalové dresy celú sezónu alebo niekedy aj viac. Ak nevyberiete správne, váš tím bude nespokojný a nebude sa mu v nových dresoch hrať vôbec dobre. Vybrali sme 5 bodov, ktoré sú pri nákupe dresov dôležité.

Komfort

Ak ste niekedy v minulosti hrávali futbal, isto si pamätáte futbalovú výstroj z minulosti – hlavne to aká vedela byť nepríjemná. Futbalová výstroj bola neprispôsobivá, naškrobená a tuhá. Myslite na pohodlie svojich malých futbalistov.. Vyhnite drsným švom a tvrdým etiketám spolu so zle ušitým oblečením, ktoré svrbí, dráždi, sťahuje a teda sťažuje pre hráčov sústredenie. Vyberajte  kvalitné odevy, ktoré sú šetrnejé k pokožke, odvádzajú preč vlhkosť a pomáhajú telu dýchať.

Vzhľad

Po komforte sa určite pozrite na vzľad futbalového oblečania, zvážte ako elegantne sada vyzerá. Musíte vytvoriť  dobrý dojem, keď prídete na ihrisko súpera. Nechcete predsa, aby sa vám druhý tím smial, keď bude mať váš tím na sebe vyťahané dresy. Ukážte súperom aj prípadným sponzorom,  že to so svojou prezentáciu na trávniku myslíte vážne – a to nielen výkonmi malých futbalistov.

Trvanlivosť a kvalita materiálu

Futbalové súpravy sú úplne k ničomu, ak vyzerajú po niekoľkých opratiach hrozne.  Súpravy musia určite vydržať dlhšie, takže vyberte súpravy vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poznáte a viete že sú trvanlivé. Vyblednuté a vypraté farby nie sú ten najlepší spôsob, ako dobre odprezentovať svoj tím.

Názor tímu

Aké atraktívne sú dresy pre váš tím? Budú dresy nosiť s hrdosťou a pocitom, že majú na sebe "brnenie" a budú pripravení bojovať na ihrisku? Súpravy potrebujú jednotný tímový názor a jeho súhlas. Objednajte ružové dresy a oranžové šortky a hráči možno nebudú chcieť v takýchto dresoch ani vyjsť na ihrisko. Zapojte do výberu tím – ak sa tím zhodne, nikto nebude namietať a všetci budú nové sady dresov nosiť veľmi radi.

Cena dresov

Na Slovensku je veľmi dôležitá aj cena dresov. Najmä pre klumal by je tento atribút pri rozhodovaní veľmi dôležitý. Nájdite preto značky dresov, ktoré sú kvalitné, ale zároveň si ich tím môže dovoliť. Na kvalite však nešetrite.

Výber dresu na GIVsport.sk

E-shop GIVsport ponúka na výber rôzne typy a farebné kombinácie dresov značky GIVOVA. Vyberte si farebnú kombináciu, ktorá vášmu tímu najviac vyhovuje. Značka GIVOVA ponúka kvalitné a funkčné  futbalové dresy, zamerané práve na futbalistov. Dresy sú vyrobené tak, aby sa futbalisti mohli sústrediť iba na svoj výkon a nič iné ich nerozptyľovalo. Dokonca sme testovali ich trvanlivosť po niekoľkých vypratiach. Fotka hovorí za všetko. Pozrite si všetky futbalové dresy.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia