Športová výbava na jesenný tréning

Kategórie
 
 
 
 
 

Športová výbava na jesenný tréning

Máme tu jeseň s ktorou ruka v ruke prichádza aj chladnejšie počasie. Daždivé počasie alebo vlhká hmla nemusia vyhovovať úplne každému športovcovi, najmä ak vás taký dážď zastihne počas tréningu. Počas jesenných tréningov je teda veľmi dôležité správne oblečenie. Je jedno či ste futbalista alebo bežec – správne zvolené jesenné tréningové oblečenie je kľúčové pre vaše pohodlie a v konečnom dôsledku aj zdravie.

Základní vrstva

Každý bežec, futbalista alebo iný športovec ocení vo svojej výbave funkčné tričko - ideálne ako prvá vrstva ne telo. Je priedušné, udržiava teplo a odvádza vlhkosť z hornej časti vášho tela, ktorá by vás inak mohol chladiť. V našej ponuke nájdete kvalitné pánske funkčné tričko s rolákom GIVOVA CORPUS 3 LUPETTO. Je ľahký na nosenie, vhodný do studeného počasia (napríklad aj pod dres) a konštantne udržuje stálu teplotu tela.

 

Bundy do proti dešti a větru

Ak je počasie dotieravejšie, vyberte si zo šatníka tenšiu športovú bundičku, ktorá vás ochráni pred vetrom a dažďom. Ľahko ju zbalíte, väčšinou nie je väčšia ako dlaň, resp. si ju viete uviazať okolo pása, keď sa zahrejete pri behu do kopca. Odporúčame pozrieť detailnejšie naše bundy do dažďa a proti vetru.

Tréninkové elastické nohavice

Pred pár rokmi by ste sa im možno smiali a radšej si obliekli voľné bavlnené teplákové nohavice, dnes je to skôr naopak. Na výber máte trojštvrťové resp. dlhé priliehavé elasťáky, ktoré poskytujú voľnosť pohybu, lepší odvod vlhkosti, samozrejmosťou bývajú integrované reflexné prvky. V ponuke GIVsport nájdete elastické nohavice GIVOVA PANTALONE SLIM. Tie sú ideálne do studeného počasia, komfortné, ľahké na nosenie a konštantne.

Tréninkové doplnky

Aj keď sa zdá, že je vám teplo, vaše prsty budú rýchlo studené. Telo v chladnejšom počasí presunie krv do dôležitých orgánov a odvádza ju z menej dôležitých častí ako sú napríklad prsty na rukách a nohách. Pozrite sa na naše rukavice pre športovcov, aby vám bolo odteraz teplejšie. Okrem rukavíc sa vám počas jesenného tréningu možno zíde športová unisex čiapka

Kompletní jesenní výbava v balení

Nebaví vás hľadať a vyberať jednotlivé kusy sšportového oblečenia na jesenný tréning? Značka GIVOVA je známa svojimi boxami - sú to kompletné sady oblečenia na tréning alebo zápas v jednom balení. Jesenný tréning bude komfortnejší a chlad vás už neohrozí s boxom GIVOVA VITTORIA, ktorý je dostupný vo viacerých farbách. Samotný box obsahuje súpravu Tuta Visa, futbalový dres a trenírky Kit Vittoria, šuštiakovú bundu Rain Scudo, štulpne, čiapku a športovú tašku. Cena je dokonca lepšia, ako keby ste si celú výbavu kúpili samostatne.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia