Givova – viac ako len dresy

Kategórie
 
 
 
 
 

Givova – viac ako len dresy

Givova – viac ako len dresy

GIVOVA nepredáva len futbalové dresy, ale ponúka širokú škálu štýlového športového oblečenia pre profesionálne i amatérske tímy, pre deti, športové školy alebo futbalové akadémie. V našom obchode Givsport nájdete viac ako 120 produktov s unikátnym dizajnom, z kvalitných materiálov v rôznych veľkostiach. Máte záujem o nový dres na futbal, športovú tréningovú súpravu alebo vychádzkové oblečenie? Mysleli ste aj na bundy, teplákové súpravy, tašky, čiapky a ďalšie? Ak sa vám nechce vyberať, pozrite sa na Givova boxy – v nich nájdete všetko, čo budete potrebovať pre váš tím alebo aj pre voľnočasové športové aktivity.

História Givova

Značku Givova založil v roku 2008 Giovanni Acanfora. Odvtedy GIVOVA rastie na trhu so športovým oblečením raketovým tempom. Dnes patrí táto značka medzi popredných hráčov na poli športového oblečenia. Partnerstvá s futbalovými klubmi, podpora basketbalu a volejbalu, prítomnosť značky na olympijských hrách a pri veľkých športových podujatiach len potvrdzujú, ako úspešne sa značka etablovala v športovom svete.

Givova podporuje

GIVOVA podporuje známe talianske futbalové kluby Chievo Verona alebo FC Carpi zo Serie A, fubalovú reprezentáciu Malty, taliansky futsalový tím, profesionálne basketbalové a volejbalové tímy alebo vybrané národné športové federácie. Givova sa však venuje aj podpore mládežníckeho futbalu – sponzoruje napríklad projekt GIVOVA Football Academy v Singapure, alebo medzinárodný rozvojový futbalový projekt v Indonézii, Malajzii, Thajsku, Číne a Taliansku. Na Slovensku sa značka Givova dostala do povedomia partnerstvom so Spartakom Trnava. Nesmieme zabudnúť ani na sponzorstvo klubov z najvyššej regionálnej súťaže na východe Slovenska, ktoré dostávali od VsFZ celé boxy Givova.

Prečo si vybrať značku Givova

Givova si svoju popularitu okrem spomínaného sponzorstva získala aj vďaka kvalitným materiálom, ktoré používa pri svojich výrobkoch – napríklad T-Mesh, polyester Fresco alebo pružný TEI Fabric. Ich kombináciou sa snaží nájsť optimálne riešenie pre športovcov počas výkonu. Filozofia značky Givova je jednoduchá - prinášať športovcom kvalitné a komplexné športové oblečenie za priaznivú cenu. Dnes už talianska Givova patrí medzi uznávané značky v oblasti technického športového oblečenia. To je také, ktoré je určené hlavne pre športovcov. Ide o technicky náročne spracované produkty, ktoré sa snažia o najlepšie vlastnosti pri fyzickom výkone. V ponuke však nájdeme aj kvalitnú voľnočasovú kolekciu.

GIVOVA má výbornú logistiku a perfektne organizovanú distribúciu svojich produktov po celom svete, vďaka čomu zabezpečuje rýchlu reakciu na potreby zákazníkov ktorí hľadajú pomer kvalita / cena. Skvele sa stará o napĺňanie stale náročnejších požiadavok trhu.

Givova – futbalové oblečenie pre malé kluby

Vďaka svojej kvalite a cene sú produkty Givova obľúbené aj na Slovensku. Jej produkty sú ideálnym riešením pre kluby, ktoré si nemôžu dovoliť známe značky, ale chcú, aby ich hráči reprezentovali svoje mužstvo. Pozrite sa aj vy na naše ceny.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia